rüya tabiri sitesi

warning: Creating default object from empty value in /home/zehirli/domains/zehirli.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Rüya Tabirciliği Ticaret Değil, Hizmet için Olmalı!

Bugün bir çok rüya tabiri sitesi var. Fakat bizim önerimiz rüya tabiri sitesi açarken ya da böyle siteniz varsa gayeniz ticaret olmamalı. para kazanmak için bu işi yapmaya kalkışmamalısınız. Sadece hizmet için bunu yapmalısınız. İnternette İslami alandaki projeler maddi olarak masrafını bile karşılamamakta. Bu projeleri ayakta tutabilmek için böyle çalışmalar yapılmalı..

Bugün sadece paraiçin yapanlar bu sektörün ekmeğini yiyenler islami alanda hizmet eden siteler rüya tabiri sitesi kurunca onları batırmak için uğraşıyorlar. Onların önlerine kesmeye çalışıyorlar. Her türlü kalleşliği yapmaya kalkışıyorlar. Hem allah için birşey yapmazken hemde yapanlara engel olmaya kalkışıyorlar.

Güvenilir İslami Rüya Tabiri Sitesi Nasıl Bulabiliriz?

İnternette rüya tabirleri siteleri arasında inanılmaz bir rekabet söz konusu. Binlerce rüya tabiri sitesi var. Önüne gelen çok aranıyor diye rüya tabiri sitesi kurmuş.

Falcısı, tarotcusu, dinsizi, imansızı, ateisti daha bilmem nesi sadece para için rüya tabiri sitesi kurmuş. eee nasıl olsa kitlesi var. Dandiri dastane .com diye bir site varsa en başına rüya tabiri köşesi açmış.

Peki hangi rüya tabiri sitesine güvenmeliyiz?

Girdiğimiz rüya tabiri sitesi ne kadar güvenli?

Bu kadar büyük rekabet olunca bu rüya tabiri siteleri domuz etini bile helal kesim diye önümüze sunan sucuk firmalarından beter oldular. Papazların hazırladıklarını bile islami diye bizlerin önüne sundular. Peki kaçımız bilinçli olarak bunun farkındayız?

İçeriği paylaş
Google
 

Sponsorlu bağlantılar

Anket

Sinema ve dizilerin islami yaklaşımını nasıl buluyorsunuz?:

Son yorumlar